تدریس گروهی

هدف از تدریس گروهی گردهم آوردن دانش‌آموزان مستعد جهت یادگیری بیشتر و تبادل اطلاعات است. این نوع از تدریس در برخی دروس از جمله ریاضی بدلایل زیادی حا‌ئز اهمیت است. گاه تعدادی از مدرسین و معلمین با ضعفهایی مانند تغییرات کتب و نداشتن فن بیان مناسب مواجه بوده و قادر به انتقال صحیح مطالب نیستند.

در موارد دیگر گروهی از دانش‌آموزان تصمیم می‌گیرند مطالبی فراتر از سطح کتاب فرا بگیرند. برای مثال مواردی چون آزمون تیزهوشان، المپیادها یا آزمون وروردی مدارس برتر.  لذا پیشنهاد آکادمی دیجیتال به این دانش‌آموزان تشکیل کلاس‌های گروهی است. چرا که در کلاسهای گروهی در حین آموزش، دانش‌آموزان می توانند در یک محیط رقابتی فرآیند آموزشی خود را کامل کنند.

علاوه بر این بعضا پیش آمده است که خانواده‌های کم درآمدتر تدریس گروهی را برای فرزندان خود در نظر گرفته‌‌اند. همچنین برای شرکت در المپیادهای علمی و آزمون‌های ریاضی تدریس گروهی می‌تواند موثر واقع شود.

آکادمی دیجیتال با تشکیل کلاسهای گروهی، به دنبال ارائه خدمات به خانواده ها در جهت تامین تمام موارد فوق است. شما میتوانید از طریق لینکهای زیر اقدام به ثبت درخواست کلاس گروهی یا مشاوره تحصیلی نمایید. همچنین برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره ۰۹۱۰۹۹۹۸۸۳۱ تماس بگیرید. 

ثبت سفارش تدریس

ثبت سفارش مشاوره

 

جهت آشنایی با گروه آموزشی ما، میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید.

گروه آموزشی آکادمی دیجیتال

 

آکادمی دیجیتال در اندیشه فرصت برابر آموزشی

مشاوره، تدریس و اشتراک منابع کارآمد