سلام خدمت داوطلبان عزیز

هممون میدونیم که کنکور یکی از آزمون های مهم زندگی ماست به طوریکه شغل، درآمد و … ما تا حد زیادی به اون بستگی داره (البته در صورتی که بخوایم از طریق درس خوندن به جایی برسیم که به طور قطع مطمئن ترین راهه). آکادمی دیجیتال گروهی است که توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف شکل گرفته تا امکان برقراری ارتباط مستقیم کنکوریها و دانش آموزان با رتبه های برتر  رو فراهم کنه به گونه ای که هیچگونه واسطه ای در این میان وجود نداشته باشه.

آکادمی دیجیتال با بهره گیری از رتبه های برتر و مدرسین با سابقه به دنبال ارائه مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی در تمامی مقاطع تحصیلی و به ویژه دانش آموزان و دانشجویان کنکوری است، برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به بخش مشاوره مراجعه کرده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

در این بخش از سایت سوالات کنکورهای سالهای گذشته همراه با پاسخ تشریحی در اختیار شما قرار گرفته است. شما می توانید با مراجعه به قسمت های کنکور سراسری (ویژه دانش آموزان) و کنکور کارشناسی ارشد (ویژه داوطلبان کارشناسی ارشد) از این منابع و نمونه سوالات استفاده فرمایید.

خواهشمندیم در صورتی که منابع آموزشی مفیدی دارید که فکر میکنید میتواند برای سایر هموطنان (به ویژه کنکوریها) مفید باشد، با ارسال آن به پست الکترونیکی digicademy.info@gmail.com ما را در رسیدن به هدف فرصت برابر آموزشی در سراسر کشور یاری فرمائید.