خدمات آکادمی دیجیتال

آکادمی دیجیتال، در راستای ارتقای سطح آموزشی کشور و ارتباط بی واسطه با رتبه های برتر شکل گرفته است.

خدمات آکادمی دیجیتال به قرار زیر است:

 

 ۱- تدریس خصوصی و گروهی

آکادمی دیجیتال با هدف ارتباط مستقیم دانش آموزان و دانشجویان با مدرسین برتر شکل گرفته است و تمامی تلاش ما این است که هر دانش آموز بتواند بدون واسطه با بهترین اساتید (که همگی از رتبه های برتر کنکور هستند) در ارتباط باشد. شما میتوانید با تکمیل فرم سفارش تدریس درخواست خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش کارشناسان ما نوع درخواست شما را بررسی کرده و با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت سفارش تدریس

۲- مشاوره تخصصی تحصیلی و کنکور

آکادمی دیجیتال فضایی فراهم کرده است تا با گرد هم آمدن دانشجویان برتر در هر رشته که خود رتبه های برتر کنکور سراسری، کارشناسی ارشد و دکتری بوده اند، دانش آموزان و دانشجویان امکان ارتباط مستقیم با مشاوران برتر را داشته باشند. هدف آکادمی دیجیتال ارتباط ساده و موثر با رتبه های برتر، در جهت تحقق عدالت آموزشی، ارتقای کیفیت مطالعه و افزایش بازده تحصیلی در سراسر کشور است. شما میتوانید با لمس دکمه زیر و تکمیل فرم مشاوره، با رتبه های برتر رشته خود ارتباط برقرار کنید.

ثبت سفارش مشاوره

۳- انجام پروژه های دانشجویی و صنعتی

انجام پروژه های نرم افزاری از قبيل پروژه های صنعتی و تجاری توسط دانشجويان و مهندسان فارغ التحصيل دانشگاههای برتر ایران (از جمله دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران و ….) . سفارش تمام پروژه های رشته های کامپيوتر، معماری، برق، عمران، حسابداری، مکانیک، هوافضا و … در آکادمی دیجیتال قابل ثبت است. شما میتوانید از طریق لمس دکمه زیر، سفارش خود را ثبت نمایید.

ثبت سفارش پروژه

۴- ترجمه متون تخصصی

سفارش ترجمه متون تخصصی در همه رشته های دانشگاهی در آکادمی دیجیتال امکان پذیر است. شما می توانید از طریق لینک زیر اقدام به ثبت سفارش کنید.

ثبت سفارش ترجمه

 ۵-انجام پایان نامه ( تز )

شما میتوانید با خیالی آسوده مشاوره و اجرای پایان نامه خود را به متخصصان آکادمی دیجیتال بسپارید. متخصصان ما همگی از دانشجویان و فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه های ایران هستند.

ثبت سفارش پایان نامه

 ۶- همکاری با آکادمی دیجیتال

اگر جزو رتبه های برتر کنکور هستید، یا تخصص نرم افزاری خاصی دارید میتوانید به خانواده بزرگ آکادمی دیجیتال ملحق شوید.

همکاری با ما

۷- کسب درآمد تنها از طریق معرفی آکادمی دیجیتال

همانطور که میدانید، همواره واسطه ها بخش زیادی از درآمد را از آن خود می کنند. شما میتوانید از طریق معرفی دانش آموزان و دانشجویان به آکادمی دیجیتال به جای واسطه ها، خود کسب درآمد کنید. برای مثال اگر عضوی از خانواده شما به کلاس ریاضی نیاز دارد، می توانید با معرفی ایشان کسب درآمد کنید (به بیان دیگر نوعی تخفیف بدست آورید). میتوانید از طریق تکمیل فرم یا تماس مستقیم کسب درآمد کنید (شماره تماس: ۰۹۱۰۹۹۹۸۸۳۱)

با حذف واسطه ها کسب درآمد کنید.

۸- اشتراک منابع کارآمد

شما می توانید از بخش دانلود، اقدام به دانلود منابع مفید و کاربردی در رشته خود نمایید. همچنین اگر منبع مفیدی دارید که می تواند نیاز سایر دانش آموزان را برآورده نماید، کافی است از طریق لمس دکمه زیر آن را در اختیار ما قرار دهید تا به رایگان و با نام شما در سراسر کشور در دسترس باشد. همچنین میتوانید منابع خود را از طریق ایمیل Digicademy.info@gmail.com با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک منابع

 

آکادمی دیجیتال در اندیشه فرصت برابر آموزشی

مشاوره، تدریس و اشتراک منابع کارآمد